RU UA

Наша
Компанія

ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ 

elfori.com – магазин компанії ELFORI Group, офіційного імпортера та дистриб'ютора в Україні торгових марок HL Always Active (Ізраїль), Brilace (Франція), Nanorma (Франція) та Emmebi Italia (Італія).

100% ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Всі продукти, сертифіковані в Україні, є професійними косметологічними та перукарськими препаратами високої якості, забезпечують чудовий результат та рекомендовані до застосування лише після консультації перукаря, лікаря-дерматолога чи косметолога.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Підбір засобів догляду та професійне консультування косметолога. Вся продукція препаратів для догляду сертифікована в Україні та високої якості. Ми гарантуємо Вам ефект від використання засобів для догляду за волоссям, шкірою обличчя та тіла. Використовуючи якісну та оригінальну косметику для волосся ліній для лікування та відновлення в домашніх умовах – Ви отримуєте результат салонного догляду за волоссям та шкірою обличчя.

В інтернет-магазині косметики elfori.com представлений повний асортимент професійних ліній для домашнього догляду. 

Онлайн магазин професійної косметики elfori.com, надає Вам можливість, про яку мріє багато жінок - виглядати розкішно, і при цьому не витрачати багато часу і грошей на запис до косметолога. Ви можете отримати безкоштовну консультацію у нашого косметолога, розповісти йому про ваші цілі, і він неодмінно допоможе Вам здійснити свій вибір і підбере продукти для догляду за обличчям та тілом.

На базі навчально-консультаційного центру нашими послугами вже скористалися сотні людей, серед яких не просто жінки, які прагнуть виглядати красиво, а й професіонали – перукарі, косметологи, які дарують прекрасній половині людства красу.

Ви гідні того, щоб виглядати ще ефектніше, яскравіше, красивіше! І ми допоможемо Вам у цьому оформивши замовлення у elfori.com.

Переваги
співпраці з нами
Отзывы о товарах
Наші
Бренди
Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или