RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ВОЛОССЯ+
Сортувати за: Ім'ям Вартістю
 Гель сильной фиксации  Gate16 Ocean Gel Strong 200ml
0 отзывов

344 грн

МУС, СПРЕЙ, АКВАГЕЛЬ

Мус, спрей, аквагель для волосся

Чисте, блискуче і красиво укладене волосся запорука шикарного зовнішнього вигляду. Укласти, вирівняти, завив волосся, зачесати високий, красивий хвіст без спеціальних засобів для укладання, практично неможливо. Італійський бренд Еммібі розробив кілька ліній та засобів для укладання волосся.

Аква віск сильної фіксації GATE 19 AQUA WAX STRONG виділить пасма вашої зачіски і надійно зафіксує, надаючи блиску волоссю. Купити віск для волосся можна на сайті італійської косметики Елфорі https://elfori.com/.

Якщо необхідно забезпечити стійкий та довгий обсяг волосся, при цьому зберігаючи природність волосся, рекомендуємо купити мус для волосся, легкої фіксації GATE 06 MOUSSE SOFT. Мус має властивості кондиціонера, живить і зволожує волосся, оскільки містить у складі олію аргану та соняшника. Замовити мус для волосся легко на нашому сайті https://elfori.com/.

Якщо у вас тонке, позбавлене об'єму волосся найкращим засобом оживити волосся навіть у ті дні, коли ви не миєте голову і надати об'єму волоссю, створити укладання, допоможе спрей для об'єму волосся GATE 05 VOLUME UP. Придбати спрей для об'єму легко натиснувши кнопку купити на сайті інтернет-магазину косметики для волосся.

Практично не одне укладання волосся не можливе без лаку для волосся. Еммібі розробив унікальний еко лак для волосся. Лак для волосся зберігає форму локону, об'єм та фіксацію. Купити лак для волосся у Києві чи з доставкою по Україні, можна на сайті інтернет-магазину Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или