RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ВОЛОССЯ+
 Гель сильной фиксации  Gate16 Ocean Gel Strong 200ml
0 отзывов

344 грн

Безаммиачная тонирующая краска для блондинок Бежевый Т-013
Безаммиачная тонирующая краска для блондинок Жемчуг Т-012
Безаммиачная тонирующая краска для блондинок Лед Т-098
Безаммиачная тонирующая краска для блондинок Медовый Т-083
Палитра тонирующих красок для блондинок (4 тона)
ЛАК ДЛЯ ВОЛОССЯ

Лак для волосся

#ЗАФІКСУВАТИ

Красиво покладене волосся – запорука гарного настрою на цілий день. Як домогтися хорошої фіксації зачіски, при цьому не обтяжити волосся і не склеїти. Чудовим помічником у укладанні є лак для волосся. Лак - абсолютно незамінна річ у бьюті столику кожної дівчини. Укласти неслухняні пасма або зафіксувати красиво покладене волосся. На що варто звернути увагу, купуючи лак для волосся? Насамперед необхідно прочитати склад активних інгредієнтів, які входять до складу лаку. Запах лаку для волосся має не останню важливість при укладанні. Ну і звичайно фіксація лаку для волосся. Фіксація може бути сильною, середньою та легкою. Вибрати та купити натуральний лак для волосся різним ступенем фіксації можна на нашому сайті інтернет-магазину Елфорі.

Італійський бренд Еммібі розробив засоби для укладання волосся на будь-який смак. Сухий лак для волосся сильної фіксації GATE 11 HAIR SPRAY STRONG - лак спрей забезпечить вам тривале укладання, не обтяжуючи волосся, так як професійний лак для волосся в складі, якого натуральні інгредієнти зафіксують надовго ваше укладання. Купити сухий лак для волосся легко на сайті італійської косметики Елфорі.

Сухий лак для волосся середньої фіксації GATE 11 HAIR SPRAY MEDIUM – професійний лак для волосся, який забезпечує середню фіксацію, при цьому надовго зафіксує локони, зберігаючи природний вигляд волосся, не склеюючи їх, надає об'єму та блиску. Ціна на лак для волосся Еммібі, вказана на сайті інтернет-магазину Елфорі.

Сухий лак для волосся середньої фіксації GATE 11 HAIR SPRAY MEDIUM - без зусиль зафіксує ваше волосся, додасть блиску, не склеїти пасма волосся. Купити професійний лак для волосся он-лайн на сайті італійської косметики для волосся.

Еко лак для волосся легкої фіксації GATE 13 ECO SPRAY SOFT – лак для волосся, на який варто звернути пильну увагу з огляду на його склад. Лак не тільки укладає волосся, але зволожує його під час укладання, завдяки маслу аргану та соняшнику у складі. Рекомендуємо вам купити найкращий лак для волосся, з представленого на сайті італійського бренду Еммібі.

Купити професійний лак для волосся з доставкою по Україні або Києву можна на сайті професійної косметики Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или