RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ВОЛОССЯ+
Сортувати за: Ім'ям Вартістю
Восстанавливающий кондиционер для волос GATE 37 OLIVA BIO REPAIR CONDITIONER 1000ml
Восстанавливающий кондиционер для волос GATE 37 OLIVA BIO REPAIR CONDITIONER 200ml
Выравнивающий кондиционер для волос GATE 31 OLIVA BIO SMOOTHIE CONDITIONER 1000ml
Выравнивающий кондиционер для волос GATE 31 OLIVA BIO SMOOTHIE CONDITIONER 200ml
Кондиционер для кудрявых волос GATE 33 OLIVA BIO CURLS CONDITIONER 1000ml
Кондиционер для кудрявых волос GATE 33 OLIVA BIO CURLS CONDITIONER 200ml
Кондиционер для объёма волос GATE 35 OLIVA BIO VOLUME CONDITIONER 1000ml
Кондиционер для объёма волос GATE 35 OLIVA BIO VOLUME CONDITIONER 200ml
- кондиціонер для волосся

Кондиціонер для волосся

Що таке кондиціонер для волосся? Як правильно наносити кондиціонер для волосся? Кондиціонер для волосся слід застосовувати після шампуню, коли волосся чисте необхідно нанести на вологе волосся кондиціонер, щоб нейтралізувати вплив водопровідної води, шампуню, сонця та інших факторів на волосся. Кондиціонер для волосся м'яко закриває лусочки волосся, які були пошкоджені. Кондиціонер запечатує волосся після чого він стає м'яким, гладимим і сяючим. Якщо у вас тонке волосся і шкіра голови жирна, кондиціонер для волосся потрібно наносити з середини росту волосся і до кінчиків. Якщо потрібно добре зволожити волосся, то можна потримати довше кондиціонер на волоссі. Якщо навпаки, потрібно уникнути ефекту обтяження волосся, краще нанести на короткий час і відразу ж змити. Щоб волосся виглядало доглянутим, здоровим і легко розчісувалося, користуватися кондиціонером для волосся необхідно після кожного застосування шампуню. Італійський бренд Еммібі розробив низку кондиціонерів для волосся різного типу та призначення дії.

Кондиціонер, що відновлює, для волосся GATE 37 OLIVA BIO REPAIR CONDITIONER - запобігає ламкості волосся, глибоко насичує волосся. У складі кондиціонера олія оливи, яка надає волоссю блиску, еластичності та зволоження. Кондиціонер для волосся не містить парабенів та сульфатів. Купити італійський кондиціонер для волосся можна на сайті натуральної косметики Елфорі.

Кондиціонер, що вирівнює GATE 31 OLIVA BIO SMOOTHIE CONDITIONER – відмінно працює в парі з шампунем лінії олива, вирівнює волосся, розгладжує пухнасте волосся, закриває пористе волосся. Після застосування кондиціонера для волосся результат відчутний на волоссі моментально. Замовити кондиціонер для волосся лінії олива Емібі, що вирівнює, можна на сайті італійської натуральної косметики Елфорі.

Кондиціонер для кучерявого волосся GATE 33 OLIVA BIO CURLS CONDITIONER - живить волосся, роблячи його еластичнішим, прибирає пухнастість, в результаті виходить гарний завиток. Ціна на кондиціонер для кучерявого волосся вказана на сайті косметики Елфорі.

Кондиціонер для об'єму волосся GATE 35 OLIVA BIO VOLUME CONDITIONER - чудово поєднується з шампунем для об'єму волосся. Не ускладнює, але при цьому ущільнює волосся. На нашому сайті ви можете дізнатися скільки коштує шампунь з лінії олива, а також кондиціонер для об'єму.

Застосовуючи кондиціонер для волосся ви захищаєте своє волосся до наступного миття голови. Купити натуральний шампунь без сульфатів та парабенів можна на сайті професійної італійської косметики Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или