RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ВОЛОССЯ+
У цій категорії немає товарів
- еколак для волосся

Еколак рідкий для волосся

В арсеналі засобів укладання, краще мати кілька видів лаку для волосся. Для створення рухомої укладки та ефекту природності ідеально підійде рідкий лак від італійського професійного бренду з догляду за волоссям Еммебі.

Сухий лак для волосся розпорошується і швидко сохне на волоссі. Еколак для волосся легкої фіксації GATE 13 ECO SPRAY SOFT можна назвати «мокрим» лаком для волосся, щоб створити об'єм протягом цілого дня. Еколак лак волосся від Еммібі містить олію аргану та соняшника, ефективно зволожує волосся і надає їм блиску. У лаку для волосся приємний аромат, лак не обтяжує волосся, легко змивається шампунем.

Еколак для волосся сильної фіксації GATE 14 ECO SPRAY STRONG - спрей високого ступеня фіксації, універсальний засіб фіксації волосся, лак можна віднести до натурального лаку для волосся, так у складі лаку масло для волосся, що робить волосся м'яким і слухняним в укладанні. Рідкий лак для волосся можна використовувати як альтернативу пінці для волосся, нанісши на вологе волосся перед укладанням феном. Купити лак для волосся від італійського б'юті бренду Еммібі можна на сайті натуральної косметики https://elfori.com/

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или