RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ВОЛОССЯ+
Лак для волос сильной фиксации Gate 12 Ocean Hair Spray Strong 500ml
- cухий лак

cухий лак для волосся

Універсальний засіб для волосся – лак для волосся. Вже протягом довгих років лак для волосся користується популярністю. На зміну води з цукром, пиву та лимонному соку для укладання, виробники світових б'юті брендів винайшли лак для волосся. Як правильно вибрати лак для волосся, щоб не нашкодити волоссю. Лаки для волосся за своїми властивостями можна розділити на різні види фіксацій.

Сухий лак для волосся сильної фіксації GATE 11 HAIR SPRAY STRONG від Еммібі – забезпечує стійку фіксацію волосся, підходить для будь-якого типу волосся, надає блиску та об'єму волосся. Лак для волосся сильної фіксації ідеально підійде жорсткому та неслухняному волоссю. Купити лак для волосся від італійського бьюті бренду Еммібі можна на сайті натуральної косметики https://elfori.com/

Сухий лак для волосся сильної фіксації - спрей забезпечує хорошу фіксацію, при цьому зберігає динамічність укладання. Підходить для всіх типів волосся. Швидко сохне, надає об'єму та блиску волоссю.

Якщо необхідно зробити зачіски м'якшою, сухий лак для волосся середньої фіксації GATE 11 HAIR SPRAY MEDIUM легко впорається із цим завданням. Замовити он-лайн лак для волосся з доставкою по Києву чи регіони можнах на сайті інтернет-магазину Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или