RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ШКІРИ+
Sunbrella Demi Make - UP To Go SPF 50+ (солнцезащитный крем з тоном ) 125ml
Sunbrella Demi Make - UP To Go SPF 50+ (солнцезащитный крем з тоном ) 50ml
Sunbrella To Go SPF 50+ (солнцезащитный крем ) 125ml
0 отзывов

2 091 грн

Sunbrella To Go SPF 50+ (солнцезащитный крем ) 50ml
0 отзывов

1 292 грн 646 грн

Солнцезащитный крем для лица Sunbrella SPF 30 - 125 ml
0 отзывов

1 948 грн

Солнцезащитный крем для лица Sunbrella SPF 30 - 50 ml
0 отзывов

1 046 грн

Солнцезащитный крем для лица с тоном Sunbrella Demi Make-Up - 50 ml
Солнцезащитный крем для лица с тоном Sunbrella Demi Make-Up 125 ml
SPF-сонцезахисний

Сонцезахисний крем для обличчя

#ПОЦЕЛУНКИСОНЦЯ

Сонцезахисний крем – захист шкіри. Як вибрати сонцезахисний крем?

Сонцезахисний крем або як його ще називають крем для засмаги, крем від засмаги - це крем, який захищає шкіру від ультрафіолетових променів, пересушування сонцем. Вплив сонця на шкіру є шкідливим та викликає опіки, старіння шкіри. Щоб захистити шкіру обличчя та уникнути пігментних плям та старіння шкіри, необхідно використовувати сонцезахисний крем.

Як підібрати сонцезахисний крем?

Вибираючи сонцезахисний крем, необхідно звернути увагу на рівень захисту від сонця SPF. На сайті інтернет-магазину Елфорі приставлені креми з рівнем захисту 30 та 50 SPF. Ознайомитись з асортиментом, можна в розділі сонцезахисні креми, купити досить просто поклавши крем у кошик та заповнивши пару рядків форми для відправки, по Україні чи Києву.

Як захистити себе від поцілунків сонця?

Основна дія сонцезахисного крему, заблокувати попадання на шкіру шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Крем із рівнем захисту 30 блокує до 97% шкідливого випромінювання. Крем із рівнем захисту 50 – до 99% ультрафіолетового випромінювання. Різниця між цими кремами незначна, але варто врахувати тип шкіри. Якщо ви володієте білою тонкою шкірою, варто захистити її найвищим фактором. Ознайомитись з характеристиками та купити сонцезахисний крем для обличчя – легко на нашому сайті інтернет-магазину Елфорі.

Важливим моментом захисту шкіри від сонця - зволоженість шкіри обличчя. З цим питанням легко впорається СС крем для обличчя від бренду Холі Ленд. Крем для обличчя Age Defense CC Cream Medium – це два в одному: зволоження та сонцезахисний бар'єр. Ціна захисного крему для обличчя вказана на сайті.

Хто може використовувати крем для засмаги?

Фахівці дерматологи, рекомендують використовувати сонцезахисний крем, людям старше 6 місяців – щодня. Навіть при рідкому виході надвір можна отримати підвищену дозу ультрафіолетового випромінювання. Вікна в будинках та квартирах не захищені від шкідливого випромінювання сонця.

Який тип крему вам підійде і як підібрати сонцезахисний крем, дадуть відповідь консультанти нашого інтернет-магазину професійної косметики, в Києві та Україні - Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или