RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ШКІРИ+
Крем для век с тоном Dermalight Corrective Eye Cream with make-up 15ml
Солнцезащитный крем для лица с тоном Sunbrella Demi Make-Up - 50 ml
Солнцезащитный крем для лица с тоном Sunbrella Demi Make-Up 125 ml
МАТУВАННЯ

Матування шкіри

#VELVETSKIN

Тренд на ідеально гладку шкіру обличчя не вийде з моди. Як досягти матовості шкіри обличчя? Не варто забувати про догляд за шкірою, регулярне очищення та зволоження шкіри обличчя. Маючи матову шкіру обличчя, можна дозволити собі будь-який макіяж, яскравий чи ніжний, з акцентом на губи. Що таке матування шкіри? Створити обличчя без жирного блиску за допомогою макіяжу це ціле мистецтво. Пудра для обличчя на сьогоднішній день не є головним інструментом у створенні матової шкіри. Важливим етапом у створенні матовості шкіри є підготовка шкіри обличчя до макіяжу. Якщо ціль досягти оксамитового покриття, краще використовувати зволожуючий крем з ефектом матування Age Defense CC Cream Medium. Активні компоненти, що входять до складу крему, дбають про зволоженість, матують і захищають шкіру обличчя від шкідливого впливу сонця. Щоб мейк ап був природним, необхідно щоб тон шкіри збігався з тоном крему. Крем для обличчя Age Defense CC Cream ізраїльського бренду Холі Ленд підлаштовується під тон вашої шкіри. Коли шкіра зволожена, вона виробляє надлишок шкірного сала, підтримки гідроліпідного балансу. Використовуючи крем для обличчя Холі ленд, ви досягнете ефекту матування та зволоження шкіри обличчя. Купити матовий крем для обличчя легко на нашому сайті. Територія відправлення Київ та Україна.

Якщо шкіра обличчя жирна або комбінована засіб, що відмінно вирівнює мікрорельєф шкіри обличчя – крем із тоном Sunbrella Demi Make-Up. Сонцезахисний крем для обличчя з тоном ефективно матує та захищає шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів сонця. Купити сонцезахисний крем для обличчя санбрела можна на сайті інтернет-магазину косметики Елфорі.

Після того, як відкориговано недоліки шкіри, необхідно використовувати пудру для обличчя. Щоб ваш макіяж не був важким, візажисти рекомендують використовувати прозору пудру без тону. Захисна пудра для обличчя DA Treatment створить завершений образ вашого макіяжу та одночасно підлікує шкіру. Купити пудру для обличчя можна на сайті інтернет-магазину Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или