RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ТИП ШКІРИ+
Сортувати за: Ім'ям Вартістю
Бальзам для лица после бритья B First After Shave balm 50 ml
Очиститель умывалка для лица  3 в 1 Soap, Cleanser&Toner  Probiotic 3 in 1 - 150ml
Очиститель умывалка для лица C The Success Cleanser 250ml
Очиститель умывалка для лица Youthful Gel Cleanser 250ml
Эмульсия для лица дневная Fusion3 Day Correction Emulsion 50 ml
- емульсія для обиччя

Емульсія для обиччя

#Б'ЮТІМАНЬЯК

Що таке емульсія для обличчя? Де купити емульсію для обличчя у Києві? Скільки коштує емульсія для обличчя? Чи потрібно змивати емульсію для обличчя? На всі ці питання дадуть відповідь консультанти нашого інтернет-магазину косметики Елфорі в Києві.

Емульсія за своєю структурою схожа на рідкий крем. Емульсія для обличчя легша, але при цьому максимально глибоко зволожує шкіру. Спочатку дія емульсії призначалася для сухої шкіри, чутливої ​​шкіри, більш схильної до алергії, але це не означає, що жирну або комбіновану шкіру не можна зволожувати емульсією. Емульсію для обличчя умовно можна розділити на кілька видів: очищаюча емульсія, освітлююча емульсія, зволожуюча емульсія, заспокійлива.

Зволожуюча емульсія для обличчя як легкий крем для обличчя з високим ступенем зволоженості шкіри, що зменшує глибину зморшок. Після нанесення емульсії на обличчя, ви відчуєте, як шкіра стає оксамитовою та гладкою на дотик. Де купити емульсію для обличчя за хорошою ціною, в Україні та скільки може коштувати пересилання? Зробивши замовлення в інтернет-магазині професійної косметики Елфорі, можна дізнатися ціну та вартість доставки.

Очищаюча емульсія для обличчя не пересушує шкіру, а оновлює її і зменшує сухість. Емульсія для обличчя очищає шкіру краще, особливо жирну, ніж молочко, і може змиватися не лосьйоном, а водою. Якщо у вас жирна шкіра обличчя, ефективний засіб для догляду – емульсія. Наш інтернет-магазин натуральної косметики Елфорі пропонує ознайомитися з асортиментом емульсій для обличчя, для різного типу шкіри та призначення.

Освітлююча емульсія для обличчя, крім дії очищення та зволоження шкіри, сприяє освітленню обличчя. Освітлює пігментацію та знімає запалення. Щоб купити емульсію для обличчя через інтернет-магазин, необхідно враховувати дію та тип шкіри обличчя.

Заспокійлива емульсія для обличчя легка за консистенцією, живить шкіру та сприяє відновленню. Запобігає сухості та подразненню шкіри обличчя. Якщо вам необхідно купити емульсію для обличчя в Києві та Україні, це легко зробити через наш сайт ізраїльської косметики Елфорі.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или