RU UA
Пошук по категорії
  • ПРИЗНАЧЕННЯ+
  • ЧАС ЗАСТОСУВАННЯ+
  • ТИП ШКІРИ+
0052 Peeling  Jessner (Джесснер пілінг) 10 ml
0 отзывов
Альгинатная маска для лица лечебная Curative algin peel-off mask 150gr
Альгинатная маска для лица миорелаксирующая  Relaxing algin peel-off mask 150gr
Альгинатная успокаивающая маска  для лица Soothing algin peel-off mask 150gr
Биоцеллюлозная увлажняющая маска для лица Moisturizing Bio-Cellulose Mask
Гель для лица Hydration gel 250 ml
0 отзывов

1 195 грн

Комплексный уход AHA
0 отзывов

2 853 грн

Пилинг энзимный для лица Peeling enzymatic powder mask 100  gr
Поверхностный химический пилинг для лица Balancing peel 16% - рН 3,2 - 50 ml
Предпилинговый подготовительный лосьон для лица Pre-Peeling Lotion 250 ml
Розовая термоактивная маска для лица Termic mask pink 500 гр.
Срединный химический пилинг для лица Advanced peel 26% - pH 2,2 - 50 ml
Химический пилинг для лица Джесснера  42% - рН 1,9 - 50 ml
Поза серією

Поза серією

Альгінатні маски для обличчя від французької косметичної компанії BRILACE професійні маски для догляду за шкірою, які можна зробити вдома. Назва маски похидить з головного активного компоненту альгінату. Альгінат - зволожує, має абсорбуючу дію, покращує дихання клітин шкіри, сприяє насиченню їх киснем. Альгінатні маски BRILACE умовно можна розділити за дією на ліфтингову альгінантну маску, антисептичну, проти зморшок, обовлюючу, освітлюючу, відбілюючу, очищаючу, зволожуючу. У складі альгінантних масок для обличчя тільки натуральні інгредієнти, масла і екстракти рослин. Кожен з представлених альгінантних масок на сайті має певну дію на шкіру. Альгінатна маска для обличчя здатна вирішити практично всі основні проблеми шкіри, зволожити корисними речовинами, звузити пори, вирівняти рельєф і колір шкіри. Купити альгінатні маски для обличчя можна на сайті інтернет-магазину https://elfori.com 

Як правильно нанести альгінантну маску? 20-30 г сухого порошку змішати з 70-90 мл води кімнатної температури, консистенція маску повинна бути не дуже густою, але і не рідкою. Нанести маску досить товстим шаром на шкіру обличчя і залишити на 15-20 хв до висихання. Зніміть маску через 15-20 хв одним шаром знизу вгору. Після нанесіть  крем або сироватку для обличчя. Купити альгінантную маску для обличчя легко на сайті інтернет - магазину Елфорі https://elfori.com.

Біоцеллюлозная маска для обличчя від французької косметичної компанії BRILACE натуральна косметологічна маска для обличчя. Біоцеллюлозная маска виготовлена ​​з нетканого матеріалу, який добре прилягає до шкіри обличчя. Маска застосовується 1-2 рази в тиждень, перед нанесенням маски необхідно видалити захисну сітку, з одного боку, покласти маску на очищену і тонізувати шкіру обличчя. Залишити біоцеллюлозную маску на 20-30 хвилин і, після зняття біоцелюлозной маски, виконати легкий масаж до повного поглинання шкірою залишків сироватки. Купити біоцеллюлозную маску для обличчя можна на сайті інтернет - магазину Елфорі https://elfori.com.

Серія сироваток для обличчя складається з моделюючої сироватку для обличчя з протеїнами квасолі і зеленого горошку Modeling Sеrum, підтягуюча сироватка для обличчя Lifting Sеrum, судиннозміцнюючої сироватки для обличчя Anti-red Serum. Сироватки для обличчя BRILACE натуральні і надають шкірі миттєвий ліфтинг і ефект наповненості, розгладжують дрібні і глибокі зморшки, глибоко зволожують шкіру, стимулюють синтезу еластину і колагену, регенерують епідерміс. Купити сироватку для обличчя BRILACE на сайті натуральна французької косметики Елфор https://elfori.com.

Консультація
Консультація
Ми допоможемо Вам здійснити свій вибір !!!
Вхід в аккаунт

Якщо ви ще не зареєстровані,
перейдіть на сторінку реєстрації

Реєстрація

Якщо ви вже зареєстровані,
перейдіть на сторінку авторизації

Стати майстром
Реєстрація
Запросити рецепт
Данные о мастере
или